KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12496124
nr 1249 6124
Henrik Tikkanen
(1924-1984), Finland
Blandteknik, Helsingfors. Signerad. 31x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:55:12
300 kr
500 kr
Henrik Tikkanen
Läs mer om Henrik Tikkanen